Цікаві заняття!

14 черв. 2021
Заняття з художньо-продуктивної діяльності (аплікація) у групі старшого дошкільного віку

Сьогодні у групі старшого дошкільного віку № 5  пройшло цікаве заняття з художньо- продуктивної діяльності , а саме аплікації на тему «Сонечко». Діти під час заняття продовжували вчитись передавати в аплікації образ; працювати з ножицями, формувати техніку акуратного вирізання, розвивати естетичний смак, фантазію, дрібну моторику рук, активізувати словниковий запас. Продовжували відповідати на запитання повним реченням; складати композицію; засвоювати техніки різання ножицями по колу, вирізати куточки; закріпляли поняття колір, форма; формували вміння правильно розміщувати зображення на аркуші паперу; розвивали уяву, творче  мислення; виховували акуратність, інтерес до природи. Вихователь вміло зацікавила дітей, проводила індивідуальну роботу, використовувала художнє слово, чітко дотримала час проведення заняття. Підбиваючи підсумки, можна сказати, що мета заняття буля досягнута.