День відкритих дверей!

11 черв. 2021
САДОК №464 – МІСЦЕ ЩАСТЯ ТА ДОБРА

11.06.2021 у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №464 комбінованого типу» Харківської міської ради відбувся день відкритих дверей «Садок №464 – місце щастя та добра». Під  час заходу   батьків ознайомили  з роботою дошкільного закладу та залучали до активної співпраці.

Для майбутніх вихованців та їх батьків були організовані фізкультурні та музичні розваги, заняття - тренінг практичного психолога.

Завідувач  закладу дошкільної освіти Івахненко Н.К. привітала усіх присутніх та висловила сподівання, що майбутнім батькам та їх маленьким синочкам та донечкам буде затишно виховуватися у стінах нашого садочка. Для ознайомлення батьків з дитячим садком була розміщена он-лайн екскурсія на сайті закладу.

Педагогічний колектив прагнув показати батькам, що для розвитку дітей та зміцнення їх здоров’я в садочку створене безпечне, педагогічно грамотне і психологічно комфортне середовище.

Спілкування з батьками  відбувалось у доброзичливій теплій атмосфері.

По завершенню Дня відкритих дверей між  педагогами та батьками склався дружній діалог, який дозволить дітям яскравіше розкривати свої таланти і додасть фарб у щасливу палітру дитинства.