Організація роботи в закладі дошкільної освіти у літній оздоровчий період

8 черв. 2021
Організація роботи в закладі дошкільної освіти у літній оздоровчий період

Організація роботи в КЗ "ДНЗ № 464" у літній оздоровчий період
Під час оздоровчого періоду у дитячих садках внесено зміни у режим дня дітей, забезпечено максимально можливе перебування дітей на свіжому повітрі, збільшено тривалість денного сну відповідно до віку дітей. Протягом дня проводяться різноманітні форми роботи, пов’язані з руховою активністю: ранкова гімнастика, гігієнічна гімнастика після денного сну, щоденні фізкультурні та музичні заняття, рухливі ігри, прогулянки-походи (дитячий туризм) та ін. Усі заходи проводяться з дотриманням карантинних вимог.
У закладі дошкільної освіти передбачено прийом соків та свіжих фруктів на другий сніданок, а також використовуються у раціоні свіжі овочі.
Діяльність закладу дошкільної освіти у літній період спрямована на організацію змістовного дозвілля з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку.
Нехай  літо подарує малечі безліч щасливих миттєвостей!