Тематичні заняття до всесвітнього дня здоров'я

8 квіт. 2021
Тематичні заняття до всесвітнього дня здоров'я

Щорічно 7 квітня світ відзначає World Health Day або Всесвітній день здоров’я.
Це одна з важливих соціальних дат, значення якої переоцінити неможливо. Головна мета свята — звернути увагу суспільства на важливість здорового способу життя та вчасної профілактики захворювань.
У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання.
Всім хворим — якнайшвидшого одужання.
Медикам — хорошої матеріальної і технічної бази.
Всім нам — бути здоровими і життєрадісними!

7 квітня  разом із розвагою "Малі олімпійські ігри" були проведені тематичні заняття в групах присвячені Всесвітньому дню здоров'я, метою яких було  навчати дітей дбати про своє здоров’я, турботливо ставитися до свого тіла та організму, прищеплювати культурно - гігієнічні навички, закріплювати знання дітей про те, що найбільше багатство людини – здоров’я, виховувати у дітей корисні звички, які допоможуть прищеплювати інтерес до здорового способу життя.