Педагогічна рада

16 груд. 2020
"Інсценування художніх творів як засіб соціальної взаємодії у процессі мовленнєвої та комунікативної діяльності дошкільників"

16.12.2020 в КЗ "ДНЗ №464" проведено педагогічну раду на тему: «Інсценування художніх творів як засіб соціальної взаємодії у процесі мовленнєвої та комунікативної діяльності дошкільників».

Під час заходу Свинаренко М.С, вихователь-методист, розкрила основні концептуальні засади формування мовленнєвої та комунікативної діяльності  дошкільників засобами художнього слова в процесі інсценування художніх творів. Звернула увагу на особливості використання художніх творів у дошкільному віці. Окреслила принципи відбору літературних творів для дітей дошкільного віку, емоційне проживання дітьми змісту та ідеї твору, використання різних видів дитячої художньо-естетичної діяльності, багатоканальне сприймання тексту, а також урізноманітнення форм роботи та набуття дошкільниками пізнавального досвіду. Наголосила на необхідності впровадження занять інтегрованого типу з використанням літературних творів, а також застосування системи завдань для різних способів організації вихованців в освітньому середовищі, гнучкість моделей конструктивної психолого-педагогічної взаємодії педагогів і дітей в освітньому процесі.

Вихователь Половко В.В., вихователь, розповіла про нетрадиційні техніки, які можна використовувати в процесі інсценування творів, наголосила на позитивних моментах при використанні казкотерапії з дошкільниками.

Про використання мнемотехніки для заучування літературних творів в роботі з дошкільниками повідомила Івахненко Н.К., завідувач, а під час колективного перегляду інтегрованого заняття з художньо-мовленнєвого розвитку з дітьми середньої групи "Пізнайки" 30.11.2020 р. презентувала навчання дітей заучування віршів за допомогою мнемотаблиць.